Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

dr Andrzej Kołakowski w Komitecie poparcia

20 paź
dr Andrzej Kołakowski w Komitecie poparcia

dr Andrzej Kołakowski - działacz opozycyjny, bard, poeta i pedagog jest kolejną osobistością, która złotymi zgłoskami wpisuje się w idee Marszu Niepodległości.

Andrzej Kołakowski

 

3 Komentarze

 • Robert Warszawa dziś. pisze:

  Pozdrawiam serdecznie – przeczytałem dziś przy dworcu plakat do zablokowania „faszystowskiego” marszu i od razu zapragnąłem się przyłączyć do Was. Nikt nie będzie deptał wolności tak nazywając miłość do Ojczyzny! Ci kłamcy jeszcze po wojnie mordowali w „procesach” NSZ-towców i Akowców i podnoszą teraz rękę na Ich dzieci. Stop kłamstwu! Idea Wielkiej Polski tylko jedności i prawdzie!

 • Bohdan pisze:

  Sam niestety zobowiązałem się do wzięcia udziału w Święcie Niepodległości we Wrocławiu, gdzie związany jestem przez moją macierzystą Fundację Polskie Gniazdo.
  Ponieważ jednak popieram najgoręcej Państwa inicjatywę, byłbym z przyjemnością wpisał się w skład Komitetu poparcia. Bohdan Poręba.
  P.S. Czy nie byłoby słuszsznym podanie Gazety W do sądu za operowanie słowem „faszyści” wobec polskich organizacji narodowych? Utozsamianie „faszyzmu:” po doświadczeniach II wojny z polskim patriotyzmem jest ulubionym narzedziem grup z pod znaku miedzynarodówek zydomasonskich. Pora by te kalumnie ugrzęzły im w gardle!

 • Kathy pisze:

  The forum is a brighter place tahkns to your posts. Thanks!


Wyraź swoją opinię