Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Informacja porządkowa dotycząca Marszu Niepodległości

08 lis

1.Zapraszamy na Marsz wszystkie osoby czujące się patriotami, niezależnie od opcji politycznej czy organizacyjnej.

2.Biorąc udział w Marszu zobowiązujesz się do przestrzegania zasad zawartych w Informacji Porządkowej oraz do bezwzględnego stosowania się do poleceń Służby Porządkowej.

3.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji transparentów, flag i tym podobnych. Służba Porządkowa może nakazać schowanie takich materiałów jeśli uzna, iż są niezgodne z celem zgromadzenia. Osoby niepodporządkowujące się, zostaną usunięte z manifestacji.
Nie jesteś pewny czy Twój transparent może być dopuszczony? Skontaktuj się z Organizatorami.

4.Obowiązuje zakaz przynoszenia na manifestację swojego sprzętu nagłaśniającego i megafonów. Osoby, które przyniosą tego typu sprzęt bez uzgodnienia tego z Organizatorami, zostaną poproszone o oddanie go do depozytu. W przypadku odmowy – zostaną usunięte z manifestacji.

5.Organizatorzy mają prawo do usuwania z manifestacji osób, które zakłócają powagę Święta – w szczególności osób nietrzeźwych, agresywnych, wulgarnych, oraz wszelkiej maści prowokatorów.

6.Namawiamy wszystkich do zabrania z domu biało-czerwonych flag. Również przed rozpoczęciem Marszu na miejscu zbiórki będą do nabycia flagi Polski (dochód zostanie przeznaczony na organizację kolejnego Marszu) .

7.Jeżeli zgadzasz się na te warunki zapraszamy ! Przyjedź i zabierz znajomych ! Pokażmy naszym rodakom jak wygląda pozytywny patriotyzm !

Organizatorzy

Prosimy o rozpowszechnianie informacji na forach i portalach.

 

15 Komentarze

 • Antylewicowiec pisze:

  Warto ubrać się odświętnie!
  Dumny człowiek cywilizacji łacińskiej musi odróżniać się od zabrudzonej anarchistycznej hołoty. Garnitury bardzo wskazane.
  Pamiętać, by nie dać się sprowokować – bez wulgaryzmów, środkowego palca, groźnych min itd. Zwłaszcza w stronę wrogich nam dziennikarzy. Pamiętajcie oni wykorzystają każde nasze potknięcie. 100% kultury!

 • Phalanx pisze:

  Tak dalej!

 • :) pisze:

  I pięknie. Do zoabczenia!

  • Kalim pisze:

   adam pisze:hugo ma rację; jeżeli ci chodzi o adacntoję zdał egzamin maturalny w WOS , ktf3ra nie ma żadnych konsekwencji, to musisz mieć 30% czyli 15pktf3wrobiłem sobie oba testy (nie zdawałem matury z wosu) i odpowiedź znałem na 2/3 pytań z roz i trochę bym postrzelał jeszcze między dwoma opcjami, także pewnie by wyszło ponad 70% z I częsci+oczywiście praca pisemna pierwszy temat bardzo aktualny i ciekawy dosyć; myślę że dużo bym napisał podstawa z wosu żenująco prosta szkoda mi ludzi ktf3rzy mogliby tego nie zdać

 • zawodowiec ( L ) pisze:

  Ja w tym roku garnituru nie zakładam, za dużo się nań wykosztowałem, a zgodnie z prawem Murphy’ego jajko albo raca trafiłoby właśnie we mnie.

 • jacek pisze:

  Popieram !!!!!!!
  Niech zyje Polska !!!!!!!!!

 • Marcin pisze:

  Popieram inicjatywę z całego serca i postaram się być.
  UWAGA:
  w związku z planowanymi przez pewne środowiska (ładnie mówiąc tej patriotycznej inicjatywie nieprzychylne) działaniami mającymi na celu zakłócić marsz, nie dajmy się sprowokować (nie wymuszam na nikim wystawiania drugiego policzka ale mam nadzieje że wiecie o co chodzi).
  Pokażmy honor, kulturę i dumę z naszego narodu, z naszych przodków. Pokażmy że nie jesteśmy jak pisze pewna gazeta związana z wyborami „Bandą chłoptasiów używających hitlerowskich gestów”. Chcą nas sprowokować by zmanipulować ogół,
  NIE POZWÓLMY NA TO!!!

  Pozdrawiam
  Marcin
  ___________________
  Póki my żyjemy…

  • Monika pisze:

   Popieram Marcina- nie dajmy się sprowokować, pokażmy, że nic sobie z krzykaczy z tzw. antify nie robimy. Osobiście chętnie rozdałabym im w formie ulotek informacje historyczne, czym był (a czym nie jest) faszyzm, o którym tak głośno krzyczą. Nacjonalizm to nie faszyzm (zastanowiłabym się nad włączeniem tego hasła do programu Marszu ;) ), a tych, co tego nie rozumieją, zachęcam do lektury podręcznika historii dla gimnazjum czy nawet VI klasy podstawówki.

   • Fretka pisze:

    Obawiam się, że z obecnych podręczników, przedstawiających bardzo uproszczoną wersję historii, przeczytali by co najwyżej to tym, że nazizm oznacza „niemiecki faszyzm” i jest „prawicowym ekstremizmem”, bez głębszego wytłumaczenia. PRL-owska terminologia pomimo 22 lat od formalnego upadku komunizmu wciąż tkwi w głowach wielu ludzi i stąd nasze problemy.

   • Patriota4RP pisze:

    Lepiej niż nacjonalizm brzmi patriotyzm!;-)
    Pozdro i do zobaczenia!

 • Adam pisze:

  Mam samolot z Corku do Katowic jutro o połnocy. Powinienem zdążyć do Warszawy na 15-tą. Do zobaczenia na marszu. Zabierzcie ze sobą kamery i aparaty. My nie mamy sie czego obawiać i czego wstydzić. Pozdrowienia Polacy!!!!!!

 • Mateusz pisze:

  Precz z Komuną Precz z Tusem Rusemi i Germanami niech żyje Wolska Kraj św. pamieci Pana Profesora Prezydenta Lecha Kaczyńskiego !

  • Rost pisze:

   Troche kolego przewodziles z tytulami dla LK. Z tego jest w jego biografi napisanie wynika ze profesorem to nigdy nie byl. Poczytaj zanim za dniami bedziesz powtarzal

 • Michał pisze:

  Tak, marsz jest oficjalnie zarejestrowany.

 • Koto pisze:

  ania 23mnie rc3b3wniez zostac582 jeszcze rok ze sliarpkc485 , tec5bc nie narzekam uwac5bcam c5bce to skuteczna metoda antykoncepcji choc niektc3b3rzy twierdzc485 c5bce to c59brodek wczesnoporonny nie wiem co o tym myslec487?.Jedynym skutkiem ubocznym w niej jest to c5bce faktycznie wystepujc485 doc59bc487 czc499sto infekcje bakteryjne co jest bardzo mc499czace i trudne(w moim przypadku) do wyleczenia. Ale cuc5bc coc59b kosztem czegoc59b pozdrawiamwszystkie posiadaczki spiralek .!


Wyraź swoją opinię