Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Warszawa 11.11.2010 godz.15:00 Plac Zamkowy

10 lis

W dniu dzisiejszym w Stolicy Polski – Warszawie, odbędzie się Marsz Niepodległości. Jest to inicjatywa oddolna, niezależna, społeczna. Z inspiracji młodych ludzi zostaną zorganizowane największe niezależne obchody patriotyczne w naszym kraju.
Poparcie dla tej inicjatywy wyraził szeroki Komitet Poparcia – przede wszystkim kombatanci, naukowcy, publicyści, dziennikarze, politycy, artyści, muzycy. Wsparł nas również szereg organizacji społecznych i politycznych oraz mediów.
Patronat honorowy nad imprezą objął Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Żołnierze NSZ walczyli do końca z niemieckim nazizmem i radzieckim komunizmem, oddając wielokrotnie życie w obronie naszego kraju. Dziś noszą miano Żołnierzy Wyklętych, wiernych do końca niezłomnych bohaterów.

Serdecznie zapraszamy więc wszystkich na Marsz Niepodległości – marsz polskich patriotów !

 

3 Komentarze

  • k-14 pisze:

    Bardzo żałuje, że nie mogę być w tym dniu w Polsce, w Warszawie. Jestem z Wami duchem.. Niech 11 listopada 2010 r będzie dniem przełomowym i cała Polska prawica narodowa zjednoczy się do walki ze wspólnym wrogiem.. Sława Wielkiej Polsce!

  • zweinstein pisze:

    Właśnie, najwyższy czas zjednoczyć się dla wspólnego dobra.
    Nie ma innej drogi! albo teraz albo nigdy!


Wyraź swoją opinię