Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Oświadczenie organizatorów Marszu Niepodległości

12 lis

Marsz Niepodległości dobiegł końca. Przez ulice Warszawy przemaszerowało kilka tysięcy osób, by wyrazić swoje przywiązanie do suwerennego, opartego o swoją tysiącletnią tradycję, państwa polskiego. Była to wielka manifestacja narodowej dumy i uczuć patriotycznych. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do tych spośród członków Honorowego Komitetu Poparcia, którzy byli tego dnia z nami – Artura Zawiszy, Rafała Ziemkiewicza, Janusza Korwin Mikke i dr Marcina Masnego.

Kilkutygodniowa kampania kłamstwa i nienawiści, rozpętana przez media koncernu Agora, nie odniosła skutku, ponieważ w Marszu Niepodległości uczestniczyły tysiące ludzi, a jego cele zostały zrealizowane. Niestety, wzorowane na gebelskowskiej i komunistycznej propagandzie, seanse nienawiści michnikowych mediów przyniosły swoje krwawe żniwo. Trzy osoby, udające się na Marsz zostały brutalnie pobite przez anarchistyczną bojówkę, która atakowała osoby postronne, w tym kobiety. Terror medialny zaowocował terrorem fizycznym.

Pomimo fiaska lewicowych prowokacji, nagonka na uczestników i popierających Marsz Niepodległości trwa dalej. Większość mediów, opanowanych przez lewicę i liberałów, stara się przemilczeć skalę i sukces Marszu albo wprost przekłamać to, co działo się na ulicach Warszawy 11.11.2010 r. Dlatego zwracamy się z apelem do wszystkich prawych patriotów o wsparcie w tej sytuacji – prosimy o nadsyłania na naszego maila wszelkich danych o publikacjach, jakie ukazywały się przed, w trakcie trwania i po zakończeniu Marszu na jego temat. Chodzi o zeskanowane wycinki prasowe, nagrania wypowiedzi, audycji, linki do artykułów i wszelkich materiałów, jakie media publikowały na ten temat. Będą nam potrzebne do dwóch celów – po pierwsze, do ukazania skali medialnej manipulacji i dezinformacji i po drugie – jako materiał dowodowy w procesach przeciwko kłamcom i oszczercom.

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy, drodzy rodacy – dziękujemy Wam za ogrom życzliwości, z jakim spotkała się nasza narodowa, patriotyczna inicjatywa. Bądźcie z nami również teraz, po zakończeniu Marszu Niepodległości – pomóżcie obronić prawdę o wspólnym świętowaniu naszej polskości i suwerenności. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, żeby przyszłoroczny Marsz i inne narodowe inicjatywy, były jeszcze okazalsze, a antypolskie media i środowiska – by miały jeszcze więcej okazji do histerycznego, ale bezskutecznego jazgotu.

Czołem Wielkiej Polsce!

W imieniu organizatorów

Robert Winnicki
Prezes Zarządu Głównego
Młodzieży Wszechpolskiej

Anna Holocher
Sekretarz Obozu Narodowo – Radykalnego

 

7 Komentarze


Wyraź swoją opinię