Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Lewacy przepraszają za mowę nienawiści !

17 lis
Lewacy przepraszają za mowę nienawiści !

Fiasko kontrdemonstracji, organizowanej przez „tęczową Warszawę” i „Gazetę Wyborczą” doprowadziło do kłótni tego środowiska. Wg naszych informacji, organizacje gejowskie w tym osławiona „antifa” ostro starły się ze grupą Blumsztajna i redaktorów. Poszło o transparenty z sierpem i młotem, agresję i nienawiść wśród pikietujących obchody Święta Niepodległości, brak koordynacji akcji, słabą liczbę przeciwników demonstracji narodowców i o kolejny spadek nakładu.

Na stronach gazety można przeczytać:

„Przedstawiciele koalicji Porozumienie 11 Listopada przeprosili za mowę nienawiści na organizowanych przez nie manifestacjach antyfaszystów w Dzień Niepodległości. – To się nie powinno tam pojawić – powiedziała Monika Kłosowska z tej koalicji.

Halina Bortnowska z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka mówiła w Radiu TOK FM, że w czasie demonstracji antyfaszystów w Warszawie miało miejsce nawoływanie do przemocy. – Jedna z piosenek była straszna i mówiła o zabijaniu faszystów – stwierdziła.

(…)

Monika Kłosowska i Jakub Karwowski z Porozumienia 11 Listopada tłumaczyli, że manifestacja organizowana przez nich była jak Hyde Park, który bardzo trudno kontrolować.”

Źródło: http://wyborcza.pl/1,75248,8666099,Antyfaszysci__Przepraszamy_za_mowe_nienawisci.html

Ewa Siedlecka dodaje:
„Jeśli ktoś sprzeciwia się wezwaniu policji do rozejścia, a do tego rzuca kamieniami czy koszami na śmieci – wszystko jedno, w policję czy w przeciwników – łamie prawo i ryzykuje, że oberwie pałką lub zostanie zatrzymany. I nie usprawiedliwiają tego najbardziej szczytne hasła, jakich broni.”

Źródło: http://wyborcza.pl/1,76842,8667503,Policja_nie_jest_od_karania.html#ixzz15WmG2Ib2

Grupa Blumsztajna zapowiada również, że za rok wygwiżdże anarchistów. Agata Nowakowska stwierdza:
„I nie ma co udawać, że wśród antyfaszystów są same łagodne baranki, bo i oni potrafią dymić. Podczas tegorocznej blokady padły równie nienawistne hasła, jak rok temu ze strony narodowców. I niestety, także nawoływano do przemocy”

Źródło: http://wyborcza.pl/1,95297,8667310,Anarchistow_wygwizdzemy_za_rok.html#ixzz15WlitJfD

Na portalu gejowskim tymczasem frontalny atak na Blumsztajna. Tytuł artykułu mówi sam za siebie: „Blumsztajna mowa tchórzostwa”.

To bardzo dobrze rokuje na przyszłość !

 


Wyraź swoją opinię