Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Generał Sławomir Petelicki w Komitecie Poparcia Marszu

13 paź

Członkiem Honorowego Komitetu Poparcia Marszu Niepodległości został Generał GROM Sławomir Petelicki, ekspert z zakresu zarządzania kryzysowego oraz operacji specjalnych, pomysłodawca i organizator Wojskowej Jednostki Specjalnej GROM; jej dowódca w latach 1990-1995 i 1997-1999. Dziękujemy, Panie generale!

 

8 Komentarze

 • Filip pisze:

  Czołem Panie Generale!

 • Kosiarz pisze:

  Generał nad generały. Gdyby tak wybitne persony poszły razem z nami w marszu…

 • Piotr pisze:

  Żeby tylko jego poparcie nie zaszkodziło i nie zaczęły się odejścia z KH innych popierających marsz.
  Petelicki jest kontrowersyjną osobą. Jego przeszłość w LWP trudno uznać za świetlaną.

  Organizatorów proszę o roztropność.

  Łatwo jest popsuć i stracić zaufanie.

 • g.f pisze:

  SIŁA I HONOR!

  • Nicole pisze:

   miki pisze:Mf3j korepetytor piiwedzoał mi że dwa lata temu cke ogłosiło konkurs na zadanie maturalne dotyczące lasera Rok temu nic na ten temat nie było więc w tym roku może się coś pojawić.

 • Przek7 pisze:

  DLA WSZYSTKICH KRETYNÓW PISZE WYRAŹNIE jak następuje: Generał Sławomir Petelicki oprócz tego, że stworzył jedną z najlepszych jednostek świata GROM – POLSKA DUMĘ NARODOWĄ – to także m.in. Absolwent trzyletniego kursu antyterrorystycznego dla dowódców jednostek specjalnych prowadzonego przez CIA Special Operations Group, Honorowy komandos 5th Special Forces Group i 10th Special Forces Group (Siły Specjalne Armii USA), honorowy płetwonurek US Navy SEALs. Członek Special Forces Club w Londynie. TO CHYBA WYKLUCZA JAKIEKOLWIEK skojarzenia z LWP ???

 • Irena pisze:

  Dziękujemy Panie generale, widać sa jeszcze u nas ludzie honoru i zaufania

 • Jurek pisze:

  Czołem Panie Generale, bardzo dobrze że osoby takiej jak Pan popierają marsz szkoda tylko że reszta wojskowych nie ma odwagi przyznawać się do patriotyzmu. To co Pan zrobił w wojsku mimo tego że GROM zszedł a psy to naprawdę wielkie osiągnięcie. Życzę powodzenia w dalszym życiu


Wyraź swoją opinię