Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Marsz już jutro!

10 lis

Marsz już jutro! Przypominamy i prosimy o rozsyłanie następujących informacji:
1. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 13:30 w parafii św. Barbary (kilkaset metrów od pl. Konstytucji).
2. Przed 15:00 zbieramy się na pl. Konstytucji. Wszystkich, a zwłaszcza osoby spoza Warszawy, prosimy o dokładne zapoznanie się z rozkładem ulic i planem tamtego rejonu. Ulica Marszałkowska może być zablokowana przez tzw. „Kolorową Niepodległą” – trzeba to uwzględnić przy planowaniu trasy przybywania na Marsz.
3. Prosimy o punktualność.
4. Przypominamy, że na Marszu obowiązuje zakaz używania symboliki partyjnej. W sposób zorganizowany do udziału w Marszu zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, ruchy społeczne itp. organizacje.
5. Apelujemy, by nie ulegać prowokacjom, które mogą się pojawić ze strony lewicowych ekstremistów.

 

2 Komentarze

  • Janusz pisze:

    To woła o pomstę do nieba, że w sprawy polskie i na wyrażanie swego patriotyzmu na polskiej ziemi i to w dzień Święta Narodowego Polski zamierzają się wmieszać niemieckie lewackie bojówki niejednokrotnie zapewne potomkowie faszystowskich żołnierzy którzy deptali naszą ziemie i mordowali tu naszych przodków. W innych krajach w podobnej sytuacji zapewne władze nie wpuściłyby takowych do swej stolicy no ale władze Polski roku 2011 ochoczo rozkraczają nogi dla wszelkiej maści lewactwa i zboczeńców w ramach multi-kulti.Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!

  • Narodowiec SLW pisze:

    Nasza święta rzecz,
    Lewaki z Polski precz…


Wyraź swoją opinię