Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Marsz Niepodległości (wideo)

13 lis

 

3 Komentarze

 • Franek pisze:

  Szczere gratulacje dla Organizatorów za odwagę i rozsądek. Za wyprowadzenie manifestacji z Placu Konstytucji i ciągłe monitorowanie porządku władze powinny Wam jakieś wyróżnienie i podziękowania złożyć.

  Od 3 dni śledzę zapisy w internecie i porównuję je ze szczuciem z mediów. Krótkie hasło „Kłamstwa Michnika wyrzuć do śmietnika!” zostało wcielone w życie kilka lat temu. Honor i wstyd nakazuje jeszcze dokończyć dzieła.

  Cześć i chwała wszystkim, który nie dali się sprowokować i przeszli ten Szlak Chwały! Wbrew medialnej nagonce i bolszewickim prowokacjom.

  Bohaterom cześć i chwała!

 • jacek pisze:

  Marsz Niepodległości był wspaniały,patetyczny,patriotyczny i cudowny!!!Czułem się jak w niebie wśród tłumów polskich patriotów!!!Niech żyje Polska!!!

 • Piotr pisze:

  Ma Pan całkowitą rację. Sukces tegorocznego Marszu Niepodległości dowodzi, że potrzeba stworzenia masowej organizacji, skupiajacej ludzi o prawicowych poglądach jest bardzo silna. (nie można już niestety liczyć na – pozostających w ciągłych sporach – partyjnych działaczy PiS).
  Niestety obawiam się, że znowu – jak wiele razy w naszej historii – zostaną stracone szanse na stworzenie takiego ruchu.
  Dziwię się też organizatorom marszu, że nie próbują pokazać prawdziwego obrazu tej manifestacji a jedynie odżegnują się od wyraźnie sprowokowanych działań nielicznej, w stosunku liczby uczestników marszu, grupy chuliganów.
  Dlaczego nie podkreśla się liczby uczestników marszu,
  Dlaczego nie ma informacji o jego bezkonfliktowym przebiegu pomimo braku jakiejkolwiek ochrony ze strony policji,
  itp itd.
  Tego roczny marsz to wielki sukces. Nie marnujcie tej szansy!


Wyraź swoją opinię