Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Polityka Narodowa – wydanie specjalne

21 lis

Z okazji Marszu Niepodległości ukazał się specjalny numer Polityki Narodowej – społeczno-politycznego periodyku związanego ze środowiskami narodowymi. Na Placu Konstytucji, przed manifestacją rozdano ok. 6000 egzemplarzy, jednak wskutek ogromnej frekwencji jak i skandalicznego zachowania policji (brutalnie zatrzymano osoby rozprowadzające gazetę) Polityka Narodowa nie dotarła do wszystkich zainteresowanych. W związku z tym zachęcamy do jej pobrania a także do odwiedzenia strony internetowej gazety.

Wydanie specjalne Polityki Narodowej

Strona Polityki Narodowej

 

4 Komentarze

 • Tomasz Urbaniak pisze:

  Cieszy mnie, ze mysl patriotyczna ma taka silna reprezentacje, jaka widzialem na Marszu Niepodleglosci, w ktorym sam uczestniczylem po raz pierwszy w tym roku i na pewno nie ostatni.

 • jacek pisze:

  Marsz Niepodległości był piękną manifestacją miłości do Ojczyzny.Pomimo prowokacji środowisk bolszewicko-anarchistyczno-satanistycznych i ordynarnych kłamstw i manipulacji w komunistycznych,antypolskich mediach był sukcesem.Marsz Niepodległości był największą od czasu pogrzebu Romana Dmowskiego manifestacją Polaków narodowców.Widok kilkudziesięciu tysięcy Polaków idących złożyć hołd sternikowi polityki Polskiej,uwieńczonej odzyskaniem niepodległości-Romanowi Dmowskiemu,wzruszył mnie do łez.Jako obrońca życia muszę podkreślić,że uczestnicy Marszu Niepodległości reprezentują Cywilizację Życia i Miłości,natomiast uczestnicy tzw.”Antify”reprezentują Cywilizację Śmierci i nienawiści do wszystkiego co Boże,piękne i dobre.Zieją nienawiścią do Pana Boga,do Kościoła,do małych i bezbronnych dzieci,do rodziny,do Polski,do wszystkiego co szlachetne.

  • Włodzimierz pisze:

   Czemu nie mamy ŻADNEGO filmiku pokazującego ogrom marszu z góry, ani z helikoptera ani z balkonów domów na trasie marszu- wiele osób filmowało. Bez tego nie policzymy ile nas było. Liczba 20 tys jest chyba o 10 tys niedoszacowana.
   Hakerzy mogliby wyciągnąć kompletne ujęcia z helipotera TVN lub Polsatu

 • janoss pisze:

  Gratuluję „chłopcom z lasu” chwytającej za serce, arcyprostej realizacji . Świetny pomysł, znakomicie dobrana muzyka, najlepszy pod względem artystycznym reportaż z tego wydarzenia. Brawo!


Wyraź swoją opinię