Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Oświadczenie w sprawie marszu ogłoszonego przez Jarosława Kaczyńskiego

02 gru

„Stowarzyszenie Marsz Niepodległości informuje, że nie ma żadnego związku z organizacją wydarzenia o nazwie „Marsz Niepodległości i Solidarności” w dniu 13 grudnia, oraz, że organizatorzy owego wydarzenia nie zwracali się do nas ws. nawiązania do nazwy „Marsz Niepodległości”.

Dobrze, że obecni w parlamencie politycy są coraz bardziej wyczuleni na sprawy niepodległości; źle natomiast, że z postulatu „niepodległości” czyni się przedmiot międzypartyjnej rozgrywki. Mamy nadzieję, że prezentowanej obecnie pryncypialności w sprawie polskiej niepodległości nie zabraknie politykom, gdy przyjdzie odrzucić w parlamencie ograniczające polską suwerenność ekonomiczną zmiany w traktatach europejskich.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości

 

15 Komentarze

 • Obserwator pisze:

  Wszyscy którzy pragną niepodległości Polski powinni się zjednoczyć w walce i zrezygnować z podkreślania dzielących ich różnic. Taka jest konieczność dziejowa.

  • prośba do świrniętego pisze:

   Nie rób normalnym ludziom wody z mózgu, pisowski aparatczyku.

   • Obserwator pisze:

    Nie wpuszczajcie tu takich chamów i prowokatorów którzy usiłują podzielić polskich patriotów!

   • Rabiab pisze:

    komentarz nr 2121aneczka pisze: A mnie w naszej gmniie zastanawia jeszcze jedna rzecz kiedy nasz szanowny Pan Burmistrz zadecyduje o przekształceniu działek z rolnych na budowlane bo ja osobiście czekam od 2009 i cisza podobno, iż Pan Burmistrz nie ma czasu się tym zajmować może warto poddać taki temat na następnej sesji ja osobiście nie mogę uczestniczyć bo jestem w pracy ale myślę że temat warty poruszenia bo na takie przekształcenie w kolejce czeka sporo wnioskf3w a pan Burmistrz zbywa petentf3w bo przecież tak najlepiej. A ludziom na tych przekształceniach zależy!!!!!!!!!!!!!

 • jacek pisze:

  NON HERCULES CONTRA PLURES

  • Abdulkerim pisze:

   komentarz nr 1721Quicksilver pisze: Oczywiście, że możesz się nie zgadzać iewnpe jesteś zakompleksiona gdybyś była spełniona nie oglądałabyś się na innych, czy podążają Twoim wspaniałomyślnym śladem dobroczyńcy (mam tu na myśli obecność na balu i wkład w zakupione nowe pomoce czy meble, ktf3re ułatwią i umilą Wam pracę! cyt.- to tak gdybyś nie kumała):) Zacznijmy od siebie zmiany a stanie się cud!

 • nie podam pisze:

  to nie można już używać słowa niepodległość?;]

 • robert pisze:

  Chodźmy razem.. 13 grudnia pokażmy że „jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy” !!!

 • Wariat pisze:

  Polacy potrzebują jedności, jedności w dążeniu do wspólnego celu, wspólny cel powinien być celem obalenia systemu za równo Bankowego jak i Systemu narzuconego przez władzę. Rząd naszym wrogiem ! Trzeba sobie to uświadomić! Rządy państw drukują pieniądze po to by masy o nie walczyły. Ten kto walczy o pieniądz ten broni systemu. Prawdziwa wolność nastanie gdy wszyscy podrzemy dowody, przestaniemy płacić czynsze za mieszkania, przestaniemy opłacać raty w bankach, oraz przestaniemy opłacać podatki dla sługusów Masonów, Iluminatów i innych gadów. Czas na zjednoczenie, wzajemną Miłość by człowiek liczył się na pierwszym miejscu, wychowali nas na Egoistów którzy walczą o pieniądze i właśnie dlatego nami rządzą. Gdy się zjednoczymy pomagając sobie wzajemnie wtedy obalimy ten cały system. Polska jest krajem który pierwszy się uwolni spod tej dyktatury

  • Abhishek pisze:

   komentarz nr 2174korpodoprok pisze: Witam,nazywam się Wojciech Adamczyk.Jestem przedsiębiorcą i od nawdiena prowadzę własny biznes.Szukam konkretnych osf3b(powyżej 25lat) do wspf3łpracy.Osoby zdecydowane i samodzielne.Oferuje:- zarobki w zależności od zaangażowania 200- 400 zł dodatkowo do wypłaty lub 1500 – 2500 zł miesięcznie stabilnego zarobku.- możliwość awansu,- pracę w zgranym zespole,- szkolenia w Polsce oraz możliwość szkoleń międzynarodowych,-pracuj bezpośrednio lub przez internetOczekuje:- dążenia do osiągnięcia sukcesu- łatwości w nawiązywaniu kontaktf3w- mile widziane doświadczenie w handlu- pozytywnego nastawieniaDokładnych szczegf3łf3w dotyczących wspf3łpracy dowiesz się w odpowiedzi na mailWyślij imię i i numer kontaktowy.Jeśli nie jesteś zainteresowany/zainteresowana albo nie masz odwagi, bo coś Cię trzyma aby w końcu zmienić coś w swoim życiu – nie pisz!!UWAGA TO NIE JEST PRACA NA ETAT !! (jest to branża MLM, polska firma, ktf3ra jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą MLM na świecie)„Czas to jedyny kapitał, ktf3rego nie odzyskamy, więc inwestuj go dobrze.”PozdrawiamWojciech AdamczykAdres e-mail:

 • oi! pisze:

  tak tylko, że co ma zwolennik Traktatu Lizbońskiego Kaczyński wspólnego z pragnieniem niepodległości Polski????

  • Dziadunio pisze:

   To zależy jak patrzysz, widzisz traktat lizboński, ale nie widzisz Joaniny i przyłączenia się do „brytyjskiej opcji”, Joanina zabezpiecza pozycję mniejszych państw przed głosowaniem „populacyjnym”, a opcja brytyjska wyłącza nas z konieczności pomagania innym państwom na zasadzie solidarności (czyli nikt oficjalnie zmusić nas nie mógł do przystąpienia do euro-plus itp. akcji). Może i istotnie nie wiele dzieli PO od PiS, ale PiS lepiej lawiruje w kwestiach prawnych i drożej sobie liczy za swoje poparcie w UE.

 • jacek pisze:

  Pamiętajmy o tym,że data 13 grudnia to nie tylko data wprowadzenia stanu wojennego.Dnia 13 grudnia 1927 roku towarzysz Ziuk,czyli Józef Piłsudski usunął z korony Polskiego Orła krzyż i wstawił masońskie gwiazdy.Jako Polak i katolik nie mogę maszerować pod pomnik socjalisty,człowieka masonerii i niemieckiego agenta,który mordował i prześladował Polskich patriotów.

  • Szymon pisze:

   Wielkie szacunek dla Ciebie Jacek !
   O sprawie opanowania godła RP przez masońskie symbole trzeba mówić jak najwięcej.

  • Elena pisze:

   komentarz nr 1656Ewa pisze: Witam Denerwuje mnie organizacja kcuonikamji z Alwerni do Krakowa. A szczegf3lnie podczas weekendf3w. Co z tego,że teoretycznie możemy korzystać z busf3w jadących z Oświęcimia jeżeli nie zatrzymują się w Alwerni, gdyż są pełne.Czasami trzeba czekać godzinę,żeby wsiąść i dojechać. Poza tym brak informacji o rozkładach na przystankach a jeśli już są to nieaktualne. Rf3wnież na stronie Urzędu Miejskiego dawno nikt nie pokusił się ich uaktualnić( są z 2009). Kolejna sprawa to stan busf3w firmy Jakors, z ktf3rej jesteśmy zmuszeni korzystać. Zgodnie z opinią właściciela nie musimy ale jakie mamy wyjście. Czymś trzeba dotrzeć do pracy czy szkoły. Z zazdrością patrzę jak podrf3żni wsiadają do autobusf3w MPK i jadą do pobliskiej miejscowości Rybna. Czy nasze ukochane władze mogłyby chociaż rozważyć taką możliwość i sprawdzić w jakim stopniu musiałyby partycypować w takim przedsięwzięciu ? Myślę,że nie jestem odosobniona w tej opinii.


Wyraź swoją opinię