Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Razem przeciw ACTA pod Stadionem Narodowym!

26 sty

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zdecydowanie protestuje przeciwko podpisaniu przez polski rząd międzynarodowej umowy ACTA. W oświadczeniu z 22 stycznia br. wskazywaliśmy na zagrożenie, jakie dla wolności słowa niesie ze sobą ACTA. Rząd Donalda Tuska zignorował jednak masowe protesty internautów.

Zignorowano również wczorajsze wystąpienia w kilkudziesięciu polskich miastach, które zgromadziły w sumie ponad 100 tys. uczestników. Bezczelne wypowiedzi, jak ta autorstwa posła platformy Stefana Niesiołowskiego, który określił przeciwników ACTA mianem „idiotów”, powodują zrozumiały gniew setek tysięcy ludzi w całej Polsce.

Dlatego Stowarzyszenie Marsz Niepodległości popiera zapowiedziany przez internautów na niedzielę protest pod Stadionem Narodowym. Wzywamy wszystkich, dla których ważna jest wolność słowa, o stawienie się w tym miejscu z biało-czerwoną flagą. Przybądźmy wszyscy, niezależnie od poglądów politycznych.

Musimy walczyć o internet – ostatni bastion wolnego słowa!

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości

 

5 Komentarze

 • lolek pisze:

  napiszcie, punkty dokumnetu ktore godza w wolnosc. Bo poki co tylko slysze cenzura cenzura ale nikt nie mowi o co dokladnie chodzi.

 • miafatbag pisze:

  Do organizatorów demonstracji pod stadionem . Wiem że zgromadziliście tyle ludzi że walczyć o swoją wolność, ale czy wiecie dlaczego Tusk podpisał ACTA? Pewnie, że nie wiecie. Obejrzyjcie „wezwanie do przebudzenia”. Podczas demonstracji przekonajcie tych wszystkich młodych ludzi żeby zobaczyli ten film, kopiujcie go zanim CBŚ go zlikwiduje, przekazujcie go dalej do innych miast i cały czas organizujcie manifestacje. Co do skutków ACTA to macie je poniżej
  Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych… pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie…? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO! /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/

 • Ryszard pisze:

  Podajcie godzinę protestu !!!

 • jacek pisze:

  W sobotę,18 lutego o godz.13 w Warszawie,pod Sejmem RP na ul.Wiejskiej protestujemy przeciwko dyskryminacji Polskich i Katolickich mediów,a szczególnie Telewizji Trwam,która jako jedyna pokazała prawdziwy,niezafałszowany i obiektywny,zgodny z rzeczywistością obraz Marszu Niepodległści.Czołem Wielkiej Polsce!!!

 • Suzana pisze:

  Por favor, MANTENGAMOS una constante accif3n, no una merca accif3n-reaccif3n (la cual no oalrnvafiro). Dimos una importante leccif3n el 17N, siendo la faccif3n me1s activa, la que me1s grito y se movilizf3 casi desde cero.Continuidad en asambleas, me1s unif3n y DIFUSId3N, pero sobre todo me1s accif3n.


Wyraź swoją opinię