Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Marsz Niepodleglości przeszedł ulicami stolicy

11 lis

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, dokładną relację opublikujemy jutro! Było godnie i dumnie

 

7 Komentarze

 • Mariusz pisze:

  Żałuję że tym razem nie mogłem być na Marszu. Na Youtubewidziałem prowokacje policji. Czy i jak to wykorzystać w mediach? Mam dwóch znajomych redaktorów RZepy, ale mogą mieć za małą siłę przebicia. Jak uderzyć prawdą w Policję? Nie naszą.

 • SmartBastard pisze:

  To co się dzieje w mediach przechodzi ludzkie pojęcie! masz przedstawiają jako pochód kiboli, wandali i ogólnej chuliganerii! Zajawki fotograficzne z „konkurencyjnych” marszów ukazywane w mediach są tak robione (ujęcia uśmiechnięte twarze, „ciasne kadry” na rodziny), by w zestawieniu z tymi z Marszu (szerokie kadry, ukazujące zamieszanie, dające wrażenie bezwładu i dezorganizacji, ujęciz z góry, by nie było widać rodziców z dziećmi) wypadły na kulturalne przedsięwzięcie vs. bestialska orgia chuliganów.
  Strasznie ubolewam nad tym w jaki sposób media manipulują faktami – tutaj zwykłymi fotografiami, pokazując i niepokazując czego trzeba/nietrzeba.

 • jacek pisze:

  Wielka Polska Katolicka!!!Marsz Niepodległości był piękny,udany i bardzo potrzebny Polsce,pomimo prymitywnych prowokacji policyjnych.Odnoszę wrażenie,że wielu policjantów,poprzez nie maskowanie prowokacji chciała nas o nich poinformować,co świadczy o ich prawości,uczciwości,patriotyźmie i wyrzutach sumienia wobec antypolskich i bandyckich rozkazów.Komitet Organizacyjny Marszu spisał się na medal.Uczestnicy Marszu to wspaniali patrioci.Czołem Wielkiej Polsce!!!Króluj nam Chryste!!!

 • Jacek z Gdańsk pisze:

  Witam wszystkich !
  Muszę z siebie to wyrzucić, ale w niedzielnym Marszu Niepodległościowym była niesamowity atmosfera…czułem się jak za dawnych lat, otoczony ludźmi, którzy myślą i dążą do do tego co dobre dla naszej Ojczyzny-Polski i prawe !
  Dziękuję Was wszystkim za 4 godziny czystej Polskości niech ta chwila pozostanie na zawsze w naszych sercach !
  Prawdą jest to, że w marszu uczestniczyły rodziny z dziećmi, ale rozkaz prowokacji był odgórny i nie nie brano pod uwagę, że małe dziecko może odnieść uszczerbek na zdrowiu…liczyło się tylko wypełnienie rozkazy odgórnego aby zniszczyć naszą wiarę i naszego ducha patriotyzmu…ale się nie udało !!! Chwała za to wszystkim uczestnikom i tym małym również, niech i oni poznają historię Polski i widzą, czym grozi dopuszczenie do władzy Lewaków i Sprzedawczyków !!!
  Króluj nam Chryste !
  P.S. Gdańsk przeprasza za Donalda T. !!!!

 • Skowronek pisze:

  Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę!
  Złamaliśmy władzy kark. Tak trzymać! Jest nas coraz więcej, wkrótce wróci Wielka Polska Katolicka i Narodowa.

  Do zobaczenia za rok!
  Czołem!

 • Sarmata pisze:

  Bylem i nie zapomne. Trzymajcie sie razem. Wielki oboz prawicowy powinien sie umacniac, takze przy wspolpracy z PiSem i srodowiskami Solidarnosciowymi.


Wyraź swoją opinię